به خدمات 24 ساعته بیزی نکست اعتماد کنید!

جوایز و افتخارات

ما برنده ایم وقتی که شما برنده اید

ما در طول تاریخ طولانی مدت ما جوایز و جوایز بسیاری از انجمن های معتبر مختلف دریافت کرده ایم. هر یک از آنها یک زمان قابل توجهی از رشد و توسعه را به ما نشان می دهد. هدف این است که این نمایشگاه را با گواهینامه ها و جوایز هر روزه پر کنید. اعتماد به نفس شما در محصولات و خدمات ما انگیزه ما برای حرکت به جلو و بهبود خودمان به طور مداوم است.
2018 - بهترین کسب و کار اروپا در 2006
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
2013 - جایزه دمینگ برای کیفیت 2008
یکی از بالاترین جوایز جهانی برای افراد و شرکت هایی که TQM را با موفقیت پیاده سازی کرده اند. خدمات ما دارای بالاترین کیفیت در میان همسالان در صنعت تامین مالی است.
2013 - تعالی در فدارسیون شرکتی 2010
تنها انجمن بین المللی رهبران تجاری که در سال 2007 در ایالات متحده برگزار شد. مشتریان ما بشر دوستانه ما را مفید، فکری و پیچیده می بینند.
2013 - جایزه کیفیت ملی 2014
تنها رسمیت شناختن عملکرد عالی سازمانهای دولتی و خصوصی ایالات متحده است. مشتریان برای ما رای دادند و تنها شرکتی بود که خدماتش در میان آن قرار دارد.
2013 - جوایز سرمایه گذاری بین المللی 2016
اعطاء شده توسط موسسه ارتقاء سرمایه گذاری ملی برای افزایش تقاضای سرمایه گذاری کشور. سرمایه گذاری ما در زمینه های مختلف اقتصاد، برای اقتصاد ملی و محلی سودمند است.