شرکت کیمیا پترو
تولیدکننده برتر آب اکسیژنه در ایران

درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

کیمیاپترو

تولید کننده آب اکسیژنه

شرکت آب اکسیژنه کیمیا پترو با یاری خداوند و اتکاء بر توانمندی تامین اعتبار ارزی و ریالی و استفاده از منابع ارزی سهامداران خود اقدامات لازم جهت احداث کارخانه تولید آب اکسیژنه به ظرفیت 50 هزار تن با خلوص 50 درصد در سال جاری را شروع نموده و در حال حاضر مطالعات کامل امکان سنجی اقتصادی طرح و خرید لایسنس و تکنولوژی احداث کارخانه انجام گرفته و مهندسی پایه کارخانه به اتمام رسیده و حدود نیمی از مهندسی تفصیلی پروژه صورت گرفته است. از سوی دیگر، زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه در شهرستان قزوین به مساحت 16.5 هکتار خریداری و جواز تاسیس طرح از وزارت صمت اخذ شده است.

وضعیت فعلی پروژه

کیمیاپترو

در حال حاضر نیز، عملیات اجرایی کار در زمین پروژه شروع شده و با برنامه ریزی بعمل آمده، با یاری خداوند و مساعدت های مسئولین مربوطه، ظرف مدت 18 ماه کارخانه این پروژه، احداث و به بهره برداری خواهد رسید. این پروژه، برای اولین بار تکنولوژی کارخانه تولید آب اکسیژنه از خارج از کشور تهیه و جهت استفاده از توانمندی داخلی، بخش های متعدد پروژه از جمله بخشی از مهندسی های مربوطه و ساخت کارخانه از توانمندی متخصصین داخلی استفاده و بومی سازی می شود. از سوی دیگر در این پروژه، تولید آب اکسیژنه در تمامی شاخه های صنعتی، غذایی، بهداشتی و نساجی تولید می شود.

استفاده از نیروی متخصص

دوستدار محیط زیست

تکنولوژی روز دنیا

مکمل صنایع ملی

مراحل تولید آب اکسیژنه

به صورت مختصر

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/iranpipi/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277